Skip to content
:::
Služby
INVEX 2007 - QI připravuje zlepšení pro všechny Tisk Email
Informační systém QI
Pondělí, 15 Říjen 2007 01:00

Invex 2007Společnost DC Concept patří ke stálicím veletrhu Invex, letošní účast bude již osmá v řadě. Veletržní prezentace představí nejzajímavější novinky ve vývoji Prvního elastického informačního systému QI. Tyto podzimní premiéry budou přínosem nejen pro koncové zákazníky, které určitě potěší zvýšení komfortu práce se systémem QI, ale i pro administrátory, vývojáře a celou partnerskou síť.

Z nepřeberného množství dílčích zlepšení jednotlivých aplikací, která uživatelům zefektivňují a zpříjemňují práci s informačním systémem a která si mohou návštěvníci veletrhu Invex vyzkoušet přímo na stánku, bychom chtěli upozornit zejména na:

  • zcela přepracované plánování výroby
  • úpravy reklamací
  • novou aplikaci k tvorbě aktualit a k práci s nimi
  • nový formulář pro všechny akce
  • možnost automatické opakované tvorbě akcí na základě definice procesu
  • možnost hromadného zadávání úkolů


Pro každodenní uživatele jsme také přepracovali export dat ze systému QI. Nyní může zákazník očekávat daleko vyšší kvalitu tiskových výstupů a také ho jistě potěší výběr z více formátů, např. pdf, html, xls, txt a mnoha dalších. V poslední verzi QI je nově možné posílat html přílohu přímo v těle emailu. Na straně příjemce se pak email zobrazí jako html zpráva. Toto nové rozšíření QI Mail Connectoru usnadňuje například posílání pravidelných e-news z firemních webových stránek zákazníkům nebo zaměstnancům ve firmě v podstatě ihned a bez jakýchkoliv úprav.

Vývojáři mají nyní k dispozici nové funkce pro tvorbu dokumentace, zápis analýz a především celou řadu nových funkcí makrojazyka pro efektivnější zápis algoritmů. Uvedená zlepšení umožní rychlejší vývoj systému, vyšší výkon a větší spolehlivost tvořených aplikací.

Obchodníkům dává nová verze systému QI do ruky argumenty v podobě Portálu QI se zabudovaným E-shopem QI spolu s přepracovaným Internet konektorem. Došlo také k úpravě informačního systému tak, aby se zpříjemnila práce v cizích jazycích.

Více informací najdete na www.qi.cz External link.