Skip to content
:::
Služby
QI uspělo v kreativní soutěži Zlatá pecka 2008 Tisk Email
Informační systém QI
Úterý, 10 Únor 2009 21:17

Dne 22. ledna vyvrcholila soutěž Zlatá pecka 2008, kterou pořádá Asociace českých reklamních agentur. Dvacítka Zlatých pecek se přestěhovala do rukou nových držitelů tohoto ocenění kreativity. Mezi oceněné patří i vizuální komunikace produktu QI – Jedno řešení pro celou firmu External link.

Odborná porota soutěže složená z profesionálů z oboru jakými jsou kameramani, fotografové, střihači, výtvarníci, režiséři a hudební skladatelé ocenila již po čtrnácté to nejlepší z reklamní tvorby.Soutěžní inzerát

Soutěže se zúčastnilo 41 reklamních agentur (z toho jedna třetina slovenských) s 235 přihlášenými exponáty. Čtyři exponáty obdržely navíc zvláštní mediální ceny od týdeníku Strategie, Rádia Impuls, deníku METRO a TV Barrandov. Mediální cenu Zlaté pecky získal i vizuální koncept Jedno řešení, který pro DC Concept navrhla agentura Fast Forward.

V hlasování veřejnosti na webových stránkách deníku Metro skončilo QI na úctyhodném třetím místě.

Nová vizuální komunikace produktu QI postavená na různých variantách QI testů se začala používat loni na podzim a po krátké odmlce bude pokračovat i na jaře letošního roku.    

 

O informačním systému QI External link

QI je elastický podnikový informační systém, který je naprosto ojedinělý svou celkovou koncepcí a vysokou koncentrací špičkových technologií. Jeho základní vlastností je schopnost přizpůsobovat se změnám okolí a potřebám zákazníka za plného provozu. Navíc obsahuje vývojové prostředí pro rychlý vývoj a implementaci aplikací.

QI není oborově orientován a je s úspěchem využíván subjekty všech velikostí, a to v oblastech obchodu, služeb, ekonomiky a výroby.

O soutěži Zlatá pecka External link