Skip to content
:::
Služby
Byli jsme oceněni titulem Silver partner QI pro rok 2009 Tisk Email
Informační systém QI
Středa, 18 Únor 2009 14:23

Po vyhodnocení úspěšnosti našich dosavadních obchodních výsledků v oblasti implementace informačního systému QI jsme byli společností DC Concept oceněni titulem Silver Partner pro rok 2009 a zařadili jsme se tak mezi šest jejich nejvýznamnějších partnerů.

Začátek roku se vždy nese ve znamení vyhodnocování, plánování a s tím spojeného setkávání. Ani ve společnosti DC Concept tomu nebylo jinak. Proto v únoru sezvala své partnery na první obchodní workshop.
 
Souhrnné informace o nově uzavřených smlouvách, úspěšně realizovaných zakázkách a spokojených zákaznících potěšily jak tým QI, tak členy partnerské sítě. V loňském roce výrazně vzrostly statistiky prodeje QI na Slovensku, v oblasti tržeb za nové licence jde takřka o 80% nárůst. Počet zákazníků na Slovensku přesáhl na přelomu roku magickou stovku. I na domácím hřišti se dařilo. Díky uvedení nových modulů QI a realizaci dalších zakázek se celkový počet zákazníků zvýšil na 450.
 
Oceněním Silver Partner pro rok 2009 se mohou od února kromě nás pyšnit ještě společnosti DINGO, spol. s .r.o., ISS Computers, s.r.o. a M.I.S.S. spol. s .r.o. Kromě titulu jsme všichni získali i další ceny jako vzdělávání zdarma či reklamní předměty pro podporu svých obchodních aktivit. Nejlepších výsledků dosáhly, a tím si zasloužily titul Gold Partner 2009, firmy Melzer, spol s r.o. a OR – NEXT, spol. s r.o.
 
Naše setkání se neslo v přátelském duchu a věříme, že bylo pro všechny zúčastněné příjemně i užitečně stráveným časem.