Skip to content
:::
Služby
Obhájili jsme titul Silver Partner pro rok 2010 Tisk Email
Informační systém QI
Středa, 10 Únor 2010 18:35

Vylepšili jsme naše dobré obchodní výsledky v oblasti implementace informačního systému QI z předchozího roku a u společnosti DC Concept tak bez problémů obhájili titul Silver Partner pro rok 2010. Nadále tak posilujeme pozici mezi šesti jejich nejvýznamnějšími partnery.

Setkávání partnerů na obchodních workshopech patří k pravidelným příležitostem k výměně informací, zhodnocování obchodní činnosti a také k plánování společných aktivit členů partnerské sítě DC Concept. První novoroční setkání je navíc vždy spojeno s předáváním cen nejlepším implementačním partnerům QI. External link


Že si společnost DC Concept svých partnerů váží, ukázala i na prvním workshopu 2010, při jehož příležitosti ocenila certifikátem vybrané partnery, které výší dosažených tržeb dosáhli na titul Gold a Silver Partner.
 
Titul Silver Partner si kromě naší společnosti United Paladins s.r.o. odnesli ještě zástupci firem DINGO spol. s r.o., ETOS SOFT CZ, s.r.o. a M.I.S.S. spol. s r.o.
Ocenění Gold Partner získaly i letos společnosti Melzer spol. s r.o. a OR-Next spol. s r.o.

Kromě oceňování partnerů byly na workshopu předány všem zúčastněným souhrnné informace o hospodaření v loňském roce, výhledové plány na rok 2010 a souhrn připravovaných akcí. Aktivní partneři již v těchto dnech plánují spolupráci s QI na řadě různých projektů.