Skip to content
:::
Služby
Zdokonalení funkčnosti QI a MS Outlook Tisk Email
Informační systém QI
Středa, 26 Září 2012 11:01

Organizace a řízení je jedním ze základních modulů QI, který umožňuje kvalitně řídit Váš podnik. Máte pod kontrolou zadávání práce a plnění úkolů, organizace porad, pomocí něj můžete například dle vlastního klíče přiřazovat poštu. Synchronizace QI a MS Outlooku není novinkou, nespíme však na vavřínech a tyto funkčnosti jsme dále zdokonalili.

Je hned několik možností nastavení synchronizace QI a Outlooku. Oboustranná nebo jednostranná - kdy se data přenáší z QI do Outlooku a naopak. Vaše QI je možné také synchronizovat s jiným QI nebo s jiným Outlookem uživatele QI.  Zároveň si data můžete synchronizovat s mobilním telefonem.

QI plugin pro Outlook nyní umožňuje přímý výběr kontaktů z QI v rozhraní Outlooku. Jednoduše si při psaní zprávy v Outlooku přes jedno tlačítko vyberete kontakt přímo z databáze QI a ten se přenese do příjemce zprávy. Snadno uložíte e-mail z Outlooku do QI  a vytvoříte vazbu, např. k vybranému obchodnímu partnerovi. Data se přenesou, aniž byste měli QI spuštěno. Kalendář v Outlooku se synchronizuje s kalendářem v QI. Budete tak mít přehled o plánovaných jednání Vašich i kolegů.

„Pomocí QI a synchronizace s mobilem si obchodník lehce zorganizuje své aktivity, aniž by byl v kanceláři. Má dokonalý přehled o schůzkách a plánovaných poradách, na kterých by neměl chybět,“ dodává Radek Šebela, obchodní ředitel DC Concept, a.s.

QI podporuje českou, slovenskou a anglickou jazykovou mutaci MS Outlook verze 2007 a 2010.