Skip to content
::: IS a ICT
Informační systémy a ICT
 • Implementace informačních systémů

  Informační systém QI External linkQI je komplexní podnikový informační systém, který efektivně pomáhá řešit většinu běžné podnikové činnosti. V současné době ho používá více než 800* firem z oblasti výroby, služeb, maloobchodu, velkoobchodu a distribuce.
  * Údaj z prosince 2012.

  Informační systém QI je ojedinělý svou celkovou koncepcí, použitím špičkových technologií a v neposlední řadě progresivní licenční politikou. Systém je složen z jednotlivých modulů, což umožňuje jeho vysokou variabilitu.

  Tvůrcem Prvního elastického informačního systému External link je společnost DC Concept a.s. Disponuje unikátní technologií pro vývoj informačních systémů, díky které garantuje zákazníkům nadčasové a komplexní řešení. Jako jediný český výrobce informačních systémů získala ocenění Top 100 Vendors časopisu IT Week.

 • Vývoj softwaru na zakázku

  V rámci implementací a rozvoje informačních systémů zakázkově vyvíjíme převážně v QI a v programovacím jazyce Java a Scala.

 • Řízení podnikových ICT

  Pomůžeme vám s řízením rozvoje informačních a komunikačních technologií ve vašem podniku a vedením pracovníků vašeho oddělení správy ICT.